info@profitpraha.cz, Tel. 420 774 425 658 (6.30-16.00)

Úvodní stránka > Psi > Krmiva pro psy > Granule pro psy

BOSCH Light 1kg NEW

Katalogové číslo: 80095

Dostupnost: 1 ks

Cena bez DPH: 47 Kč
Cena s DPH:
54 Kč

Bosch

Bosch Light je kompletní krmivo pro dospělé psy trpící nadváhou. Krmivo je vhodné, když chcete pejskovi váhu udržet nebo jí snížit.

Doporučené doplňky

Doporučujeme

Lososový olej 100% surový ProFitPet 500ml

Ihned k expedici
210 Kč
Akce Novinka Doporučujeme

Ucho vepřové s chrupavkou 1ks

Ihned k expedici
40 Kč
Novinka

Chicopee Dog Pure Poultry & Salmon 400 g

Ihned k expedici
41 Kč

Podrobný popis

Nadváha, vyjma zdravotních příčin, je často způsobena sice dobře míněnými, ale příliš velkorysými dávkami krmiva, častým poskytováním pamlsků, omezenou možností pohybu apod. Varianta Bosch Light krmiva je řešením, jak navodit opět rovnováhu.

Díky nízkému obsahu tuku a zvýšeného podílu vlákniny v krmivu, který navozuje pocit sytosti, se dostane pejsek opět do formy. Krmivo obsahuje zinek podporující imunitní systém psa, dále pak řadu dostupných vláknin, jež stabilizují trávicí systém. Energetickou výměnu, zvláště metabolismus tuků, příznivě ovlivňuje obsažený L-karnitin a lecitin. Krmivo je plné bílkovin, minerálů, vlákniny a vitamínů - tak na co ještě čekáte :)

Složení: Drůbeží masová moučka, rýže, ječmen, kukuřice, proso, řepné řízky bez cukru, prášková celulóza, hydrolyzovaný protein, rybí moučka, živočišný tuk, hrách, rybí tuk, kvasnice, chlorid draselný, chlorid sodný, mušle Slávka zelenoústá a sušená čekanka.

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty