info@profitpraha.cz, Tel. 420 774 425 658 (6.30-16.00)

Úvodní stránka > Psi > Krmiva pro psy > Granule pro psy

Akce Doporučujeme

EMINENT Energy 15 kg + 2kg

Katalogové číslo: 82080b

Dostupnost: Na dotaz

Cena bez DPH: 1 056 Kč
Cena s DPH:
1 215 Kč

Pro aktivní psy s vysokou fyzickou zátěží. Receptura krmiva je speciálně vytvořena s ohledem na vysokou fyzickou zátěž, které jsou sportovně aktivní a pracovní psi vystaveni.

Doporučené doplňky

Akce Novinka Doporučujeme

WANT Hovězí Játra 250g/40

Ihned k expedici
86 Kč
Akce

WANT Kuřecí jerky se SEZAMEM 250g/40

Ihned k expedici
130 Kč
Akce Novinka Doporučujeme

WANT Měkké kuřecí věnečky 250g/40

Ihned k expedici
122 Kč

Podrobný popis

Pro aktivní psy s vysokou fyzickou zátěží. Receptura krmiva je speciálně vytvořena s ohledem na vysokou fyzickou zátěž, které jsou sportovně aktivní a pracovní psi vystaveni. Vysoká hladina stravitelných bílkovin 31 % (kuřecí maso) a tuků 22 % (drůbeží tuk) dodává psům v extrémních podmínkách dostatek energie a společně s optimálním poměrem omega-6 a omega-3 mastných kyselin zajišťují vynikající kondici a vitalitu. Extrakt z novozélandské slávky je přírodním zdrojem chondroitinu, který podporuje namáhané klouby a přispívá k regeneraci chrupavek. Receptura je obohacena o přírodní inulin (fruktooligosacharidy), který společně s řepnou vlákninou, kvasnicemi a rýží zajišťuje správnou funkci trávicího traktu.

Eminent - špičková krmiva se speciálními recepturami.

Poznatky v oblasti výživy se vyvíjí v souladu se společenskými trendy. Dnešní životní styl klade velký důraz na podporu zdraví. Nová chovatelská řada prémiových krmiv se speciálními surovinami je koncipována tak, aby pomáhala zajišťovat optimální kondici a zdraví zvířete.
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Alternativy

EMINENT Energy 15 kg

Ihned k expedici
1 215 Kč

Naposledy prohlížené produkty