info@profitpraha.cz, Tel. 420 774 425 658 (6.30-16.00)

Úvodní stránka > Kočky > Krmiva pro kočky > Granule

HAPPY CAT ADULT Large Breed 300g

Katalogové číslo: 82726

Dostupnost: 3 ks

Cena bez DPH: 54 Kč
Cena s DPH:
62 Kč

Příliš malé granulky zejména velké kočky rády spolknou, aniž by je rozžvýkaly. Speciální granule HAPPY CAT SUPREME Large Breed podporují intenzivní žvýkání a poskytují Vám navíc též účinnou péči o chrup Vaší kočky.

Podrobný popis

Příliš malé granulky zejména velké kočky rády spolknou, aniž by je rozžvýkaly. Speciální granule HAPPY CAT SUPREME Large Breed podporují intenzivní žvýkání a poskytují Vám navíc též účinnou péči o chrup Vaší kočky. Díky větším rozměrům jsou ideální zejména pro kočky větších plemen. Také toto krmivo je vyrobeno záměrně bez rybího masa a obsahuje pestrou směs lehce stravitelných bílkovin z drůbežího, hovězího, jehněčího a králičího masa, které minimálně zatěžují metabolismus a trávení. Přizpůsobený obsah bílkovin a tuků zajišťuje optimální hodnotu pH moči (6,0 – 6,5).

Tuto velmi pestrou recepturu, sestavenou po vzoru přírody, optimálním způsobem doplňuje jedinečný HAPPY CAT LIFE PLUS Concept®, složený z ryze přírodních, zdraví podporujících přísad. Výsledkem je výborná lahůdka pro všechny dospělé kočky.
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty