info@profitpraha.cz, Tel.: 774 425 658 (7:00-16:00)

Úvodní stránka >

Akce

HAPPY DOG SUPREME MEDIUM ADULT 1kg expirace

Katalogové číslo: 82552ex

Dostupnost: 5 ks

Cena bez DPH: 142 Kč
Cena s DPH:
163 Kč

Krmivo Happy Dog Medium Adult vhodné pro všechny dospělé psy středních plemen s normální potřebou energie. Granule jsou vyrobeny v Německu a jsou odrazem vysoké kvality.

Podrobný popis

Kompletní krmivo pro dospělé psy s normální potřebou živin pro psy od 11 do 25 kg. Kompletní krmivo pro všechny dospělé psy středních plemen od 11 do 25 kg s normální potřebou energie. Nadměrný příjem proteinů a tuku je v dnešní době často příčinou řady chronických onemocnění u psů – zejména při nedostatku pohybu.

Nápravu zajistí vyvážená, nepříliš vydatná potrava, která odpovídá skutečným potřebám psa s normální aktivitou. Happy Dog MEDIUM ADULT obsahuje 5 zdrojů vysoce stravitelných živočišných proteinů té nejlepší kvality a tomu přiměřených 12 % tuku s životně nezbytnými omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami z kvalitních živočišných a rostlinných zdrojů.

Tato speciální receptura s přizpůsobeným tvarem granulí a s jedinečným Happy Dog Natural Life Concept® z přírodních přísad je doplněna ještě pravými novozélandskými mušlemi a perfektně se hodí pro všechny dospělé psy od 11 do 25 kg.

Obsah energie v MEDIUM ADULT je přizpůsoben 2 - 3 hodinám přirozeného pohybu denně a při doporučeném dávkování krmiva zamezuje překrmování a z toho plynoucím problémům.

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty