info@profitpraha.cz, Tel. 420 774 425 658 (6.30-16.00)

Úvodní stránka > Velká zvířata > Prasata

Roboran P prasata plv 1 kg

Katalogové číslo: 11140

Dostupnost: Na dotaz

Cena bez DPH: 54 Kč
Cena s DPH:
63 Kč

ROBORAN

Doplňkové vitamíno-minerální krmivo pro prasata.

Podrobný popis

Přísada do krmiva pro selata a prasata, jejichž výkrm je prováděn na základě obilných šrotů nebo méně hodnotných krmiv, která neobsahují fyziologicky potřebná množství vitamínů, minerálních látek a dalších živin. Použitý aromatický a zchutňující přípravek vzbuzuje chuťové a čichové vjemy obdobné s mateřským mlékem prasnic a zchutňuje méně chutné komponenty krmné směsi. Tím je dosaženo vyššího příjmu krmiva a lepších výsledků v užitkovosti. ROBORAN P se používá k doplnění krmné dávky selat a prasat, zajišťuje zvýšení přírůstků hmotnosti a zlepšení konverze krmiva.
Určení

K doplnění krmné dávky selat a prasat, ke zlepšení zdravotního stavu, kondice a odolnosti prasat, zvýšení přírůstků hmotnosti a zlepšení konverze krmiva.

Dávkování:

živá hmotnost prasat denní dávka 1 ks:
na 12 - 20 kg ž. hm. 20 - 30 g přípravku
na 20 - 50 kg ž. hm. 30 - 50 g přípravku
na 50 - 100 kg ž. hm. 40 - 60 g přípravku
nad 100 kg ž. hm. 50 - 70 g přípravku

Při krmné dávce složené výlučně z obilních šrotů se použije vyšší z uvedených rozpětí dávkování. Pokud je krmná dávka prasat obohacena alespoň částečně o některé komponenty bílkovinné povahy, použijí se nižší dávky. Přípravek se rovnoměrně rozmíchá do krmné dávky a podává se nejlépe po celou dobu výkrmu.
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty