info@profitpraha.cz, Tel. 420 774 425 658 (6.30-16.00)

Úvodní stránka > Psi > Krmiva pro psy > Granule pro psy > Speciální plemena > Knírač

Royal Canin Miniature Schnauzer Adult 500g

Katalogové číslo: 71195

Dostupnost: 4 ks

Cena bez DPH: 102 Kč
Cena s DPH:
117 Kč

Kompletní krmivo Royal Canin je určené pro dospělé a stárnoucí trpasličí knírače (od 10 měsíců věku). Receptura je přizpůsobena nárokům a potřebám tohoto plemene, které jsou velmi specifické.

Podrobný popis

Malí knírači jsou velmi náchylní k tvorbě močových kamenů. Krmivo Miniature Schnauzer Adult přispívá k udržení jejich zdravého močového systému. Přimějte svého knírače, aby co nejvíce pil, protože tak bude docházet ke správnému naředění moči a pejsek nebu trpět na močové kameny.
 
Krmivo je přizpůsobené jejich specifickým potřebám a požadavkům. Myslete na zdraví svých kníračů a dopřejte jim krmivo, které je nejen chutné, ale i blahodárné na jejich zdraví.
 
Royal Canin Miniature Schnauzer je pro dospělé pejsky a je plné rýže, drůbeží bílkoviny (sušená), kukuřice, živočišného tuku, kukuřičného lepku, rostlinný bílkovinný izolát, ječmen, živočišná bílkovina (hydrolyzovaná), minerální látky, vláknina z čekanky, rybí tuk, lignocelulóza, sójový olej, psyllium (semena a slupky), ovocné oligosacharidy, sušená vejce, olej z brutnáku lékařského, zrnka hroznů a zelený čaj (zdroj polyfenolu), hydrolyzát z korýšů (zdroj glukosaminu), moučka z květů aksamitníku (zdroj luteinu), hydrolyzát z chrupavek (zdroj chondroitinu).
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty